List Fortress
Tournaments
About
MetaWing
League
Edit a Match
Player1:
Alberto Nogales
Ivan Delgado
Andrés Romero
Andoni Abril
Diego Calvo
Javier Sanz de Galdeano
Ana Zuasti
Rubén Barrio "Metalbag"
Juan Gil
René Tashi
Raúl Burgos
Thomas Borredon
Andrew PREVOT
Brice Calestani
Fitzgerald Ferrando
Fernando Fornovi Cuesta
Enrique Prim
Miguel Martínez Badenes MMB1506
Alejandro Fournier "Ale Furgo"
Fernando Lopez Capitan
Daniel Expósito Polo
Blake Nylund
Marc Tello Sith
Ekaitz Fraile
Eugenio Royo Leciñena
David Lozano
Alexi Reyes
Antonio Avalos Valverde
David Baeza
Rubén Creo Segade
Roque Lopez Villamate
Fran pineda
Carlos Catala
Pierre Jenkins
Luis Lozano
Juan Monzón Fabregat
Ander Lopez
Sergio Sánchez
Juanjo Gracia Roche
Ángel Espín Caro
Sergi Tubert - vafalungo
Mario Nunez
Mario Modesto
Javier Codina
Miguel Alfaro
Manuel Fernández Mariño
Carlos Lopez Marcos
RAFAEL CARLOS DE LINARES MARTIN
Josep boix
Ramón Cifuentes Garcia
Ricardo Lopez
Victor Sansierra
Adrián Sas
Alejandro de la Lastra
Jose Javier Peinado Cifuentes
Javier Leon
Jordi Gassó Silvestre
Carlos Garcia Campayo
Carlos Fernandez-Mayoralas Garci
Gorka Benito
Pedro Gutierrez
Néstor García
Alberto Garcia
Abel Álvarez González
Nacho Román
Victor Honrubia
Unai García
Miguel Olivares Roza
Gabriel Ávalos
Adrián Benavente
Joaquín Ramos
Ricardo Pascual Segovia
Álvaro Arias Rivero
Antonio Ojeda
alberto sebastian
Jose Luis Morales (Paspawn)
Liborio López
Segismundo Álvarez
David Díaz Marcos
Daniel Alzueta Curto
Player 1 points:
Player2:
Alberto Nogales
Ivan Delgado
Andrés Romero
Andoni Abril
Diego Calvo
Javier Sanz de Galdeano
Ana Zuasti
Rubén Barrio "Metalbag"
Juan Gil
René Tashi
Raúl Burgos
Thomas Borredon
Andrew PREVOT
Brice Calestani
Fitzgerald Ferrando
Fernando Fornovi Cuesta
Enrique Prim
Miguel Martínez Badenes MMB1506
Alejandro Fournier "Ale Furgo"
Fernando Lopez Capitan
Daniel Expósito Polo
Blake Nylund
Marc Tello Sith
Ekaitz Fraile
Eugenio Royo Leciñena
David Lozano
Alexi Reyes
Antonio Avalos Valverde
David Baeza
Rubén Creo Segade
Roque Lopez Villamate
Fran pineda
Carlos Catala
Pierre Jenkins
Luis Lozano
Juan Monzón Fabregat
Ander Lopez
Sergio Sánchez
Juanjo Gracia Roche
Ángel Espín Caro
Sergi Tubert - vafalungo
Mario Nunez
Mario Modesto
Javier Codina
Miguel Alfaro
Manuel Fernández Mariño
Carlos Lopez Marcos
RAFAEL CARLOS DE LINARES MARTIN
Josep boix
Ramón Cifuentes Garcia
Ricardo Lopez
Victor Sansierra
Adrián Sas
Alejandro de la Lastra
Jose Javier Peinado Cifuentes
Javier Leon
Jordi Gassó Silvestre
Carlos Garcia Campayo
Carlos Fernandez-Mayoralas Garci
Gorka Benito
Pedro Gutierrez
Néstor García
Alberto Garcia
Abel Álvarez González
Nacho Román
Victor Honrubia
Unai García
Miguel Olivares Roza
Gabriel Ávalos
Adrián Benavente
Joaquín Ramos
Ricardo Pascual Segovia
Álvaro Arias Rivero
Antonio Ojeda
alberto sebastian
Jose Luis Morales (Paspawn)
Liborio López
Segismundo Álvarez
David Díaz Marcos
Daniel Alzueta Curto
Player 2 points:
Result
Winner:
Alberto Nogales
Ivan Delgado
Andrés Romero
Andoni Abril
Diego Calvo
Javier Sanz de Galdeano
Ana Zuasti
Rubén Barrio "Metalbag"
Juan Gil
René Tashi
Raúl Burgos
Thomas Borredon
Andrew PREVOT
Brice Calestani
Fitzgerald Ferrando
Fernando Fornovi Cuesta
Enrique Prim
Miguel Martínez Badenes MMB1506
Alejandro Fournier "Ale Furgo"
Fernando Lopez Capitan
Daniel Expósito Polo
Blake Nylund
Marc Tello Sith
Ekaitz Fraile
Eugenio Royo Leciñena
David Lozano
Alexi Reyes
Antonio Avalos Valverde
David Baeza
Rubén Creo Segade
Roque Lopez Villamate
Fran pineda
Carlos Catala
Pierre Jenkins
Luis Lozano
Juan Monzón Fabregat
Ander Lopez
Sergio Sánchez
Juanjo Gracia Roche
Ángel Espín Caro
Sergi Tubert - vafalungo
Mario Nunez
Mario Modesto
Javier Codina
Miguel Alfaro
Manuel Fernández Mariño
Carlos Lopez Marcos
RAFAEL CARLOS DE LINARES MARTIN
Josep boix
Ramón Cifuentes Garcia
Ricardo Lopez
Victor Sansierra
Adrián Sas
Alejandro de la Lastra
Jose Javier Peinado Cifuentes
Javier Leon
Jordi Gassó Silvestre
Carlos Garcia Campayo
Carlos Fernandez-Mayoralas Garci
Gorka Benito
Pedro Gutierrez
Néstor García
Alberto Garcia
Abel Álvarez González
Nacho Román
Victor Honrubia
Unai García
Miguel Olivares Roza
Gabriel Ávalos
Adrián Benavente
Joaquín Ramos
Ricardo Pascual Segovia
Álvaro Arias Rivero
Antonio Ojeda
alberto sebastian
Jose Luis Morales (Paspawn)
Liborio López
Segismundo Álvarez
David Díaz Marcos
Daniel Alzueta Curto